Tarihçe

Yerli Üretim hedefiyle 2012 yılında yola çıkan DHEX, öncelikle ülkemiz için önemli bir ithalat kalemi olan yem ve gıda katkı maddelerinin yerli üretimini sağlamak ve bu sayede milli ekonomiye katkıda bulunmak amacıyla sektörde çok kısa sürede önemli bir yer edinmiştir.

 

İlk günden itibaren ortaya koyduğumuz yerli üretim hedefine ulaşmak için yürütülen kapsamlı Ar-Ge çalışmaları hızla meyvelerini vermiş ve 2017 itibariyle ürün gamında genişlemeye gidilmiştir.

 

Araştırmaya ve üretim konusunda tam motive olmuş dinamik bir ekip, her gün kaliteden asla ödün vermeden mevcut ürünlerin daha verimli hale getirilmesi ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler sunulması konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Vizyon

Atılacak doğru ve cesur adımlarla ürün yelpazesini genişleterek, ülke ekonomisine sağladığı fayda ve saygınlığı ile anılan bir işletme olmaktır.

Misyon

Hijyenik, kaliteli ve çevreye dost üretim anlayışını ilke edinen işletmemiz gıda ve yem sanayinde yerli üretici profiliyle özel bir yer edinmeyi amaçlamaktadır.

Kalite

İşletmemizde gıda ve yem güvenliğini garanti etmek üzere

HACCP sistemi uygulanmaktadır.

 

Bu sistemi İSO22000 kalite belgesi ile belgelendirmek ve Helal, Kosher gibi müşteri talepleri doğrultusunda istenen sertifikaların alınması için gerekli adımlar atılmış olup süreç devam etmektedir. Belgelendirme süreçleri tamamlandığında alınan sertifikalar yine web sitemizde siz değerli müşterilerimizin dikkatine sunulacaktır.

Ana Sayfa

Hakkımızda

İletişim

> EN

Ana Sayfa

Yasal Verilerin Korunması

Üretim

Yasal Açıklama

Hakkımızda

Yasal Koşullar

Ürünler

Gizlilik

Akçalar Mh. 384. Sk. No:9 Nilüfer / BURSA / TR

Telefon: +905356474172

Copyright © 2019. All Rights Reserved.

FACEBOOK

INSTAGRAM

TWITTER

Lütfen

Cihazınızı

Dikey Konuma

Getirin!...